Potřebujete poradit?

Potřebujete pomoci s vyplněním poptávkového formuláře? Volejte na níže uvedené telefonní číslo, poradíme Vám a odpovíme na všechny otázky.

+420 774 443 123
zakladani-staveb-03-big.jpg

Zakládání staveb

Zakládání staveb je samostatný obor, který se zabývá návrhem, posouzením a realizací základové konstrukce objektu (dům, dřevostavba, garáž, bazén).Základ stavby, ať se již jedná o jakýkoli druh stavby je velice důležitý. Jen správné založení stavby (základové desky) zaručí dlouhou životnost celé stavby.
Nabízíme kompletní realizace založení staveb - základové desky pro zděné i montované domy včetně dřevostaveb. Dále provádíme všechny související činnosti - přípojky inženýrských sítí a hydroizolace spodních staveb.

  • Zakládání staveb pro rodinné domy
  • Zakládání staveb pro zemědělství a průmysl
  • Speciální zakládaní staveb
  • Zemní kotvy, stříkané betony
  • Pilotáže a opěrné zdi
zakladani-staveb-04-str.jpg
zakladani-staveb-05-str.jpg

Jsme vybaveni moderní a odpovídající technikou i mnohaletými zkušenostmi. Zajistíme kompletní výstavbu základové desky od vypracování projektu až po kvalitní a rychlou realizaci.

Rozlišujeme plošné základy staveb a hlubinné základy staveb. Druh základu stavby zvolíme podle druhu a účelu stavby. Založení stavby, tedy založení základové desky provádíme rychle, kvalitně a za předem stanovenou cenu.

Součástí našich služeb v oboru zakládání staveb je také odborný dohled, znalecké posudky a možnost odborného poradenství a konzultací. Samozřejmostí je cenová nabídka zdarma.

Poptávkový formulář