Potřebujete poradit?

Potřebujete pomoci s vyplněním poptávkového formuláře? Volejte na níže uvedené telefonní číslo, poradíme Vám a odpovíme na všechny otázky.

+420 774 443 123
montaze-ocelovych-konstrukci-03-big.jpg

Montáže ocelových konstrukcí

Ocelové konstrukce jsou ideálním a rychlým řešením s využitím ve stavebnictví, zemědělství a dalších průmyslových odvětvích. Ocel je díky svým vlastnostem jeden z nejvíce používaných materiálů pro nosné konstrukce jako jsou průmyslové, skladovací a sportovní montované haly, lávky, přemostění, mosty a další výrobky z ocele. Nabízíme výrobu a montáž nosných, doplňkových, ocelových a zámečnických konstrukcí počínaje drobnými zámečnickými prvky až po těžké svařence a konstrukce hal včetně opláštění.
Zajišťujeme kompletní dodávky a montáže ocelových konstrukcí, včetně zpracování výrobní a montážní dokumentace, výrobu, povrchovou úpravu, dodání na místo určení, montáž a předání zákazníkovi včetně předávací technické dokumentace. Našim zákazníkům nabízíme kompletní dodávky technologických celků v průmyslových provozech, a rovněž dodávky a montáže opláštění a zastřešení hal a budov.

  • nosné konstrukce výrobních hal
  • nosné konstrukce skladovacích hal
  • speciální ocelové konstrukce
montaze-ocelovych-konstrukci-04-str.jpg
montaze-ocelovych-konstrukci-05-str.jpg

Povrchovou úpravu vyrobených dílců zajišťujeme, včetně tryskání, dodavatelským způsobem a firmy, se kterými spolupracujeme, prošly našim náročným dlouhodobým výběrem. Subdodávkou od renomovaných firem rovněž zajišťujeme žárové zinkování vyrobených ocelových konstrukcí a zámečnických výrobků, popř. dodávku opláštění.

Při výrobě i montáži ocelových konstrukcí využíváme nejmodernější technologie a technologické postupy.

Poptávkový formulář