Potřebujete poradit?

Potřebujete pomoci s vyplněním poptávkového formuláře? Volejte na níže uvedené telefonní číslo, poradíme Vám a odpovíme na všechny otázky.

+420 774 443 123
vymisteni-stroju-technologii-01-big.jpg

Vymístění strojů a technologií

V procesu komplexních sanací výrobních areálů, ale i v rámci restrukturalizace a rozvoje výroby průmyslových podniků vzniká před majitelem často problém vyklizení určitých prostor nebo likvidace starého, vyřazeného technologického vybavení. Provádíme demontáže, úpravy a vystěhování velkých strojů či zařízení které nejsou schopny transportu bez předešlé úpravy.
Tuto služby nabízíme jak velkým průmyslovým podnikům, zemědělským družstvům, středním či menším firmám ale také drobným živnostníkům a fyzickým osobám. Vymístíme či jen přemístíme vaše stroje a technologické celky v rámci vašeho výrobního areálu nebo po celé Evropské unii.

  • vymístění strojů
  • vymístění technologií
  • sanace výrobních a zemědělských areálů
demontaze-stroju-technologii-04-str.jpg
demontaze-stroju-technologii-05-str.jpg

Naše pracovní skupiny mají dostatečné zkušenosti v oblasti demontáží a přepravy velkých strojů a zařízení. Vždy dodržujeme všechny předpisy a vyžadované technologické postupy prací. Maximální důraz klademe na profesionální přístup a kvalitu provedených prací a samozřejmě vždy striktně dodržujeme všechny zásady BOZP.

Disponujeme všemi potřebnými technologiemi a stroji požadovanými k vymístění starých strojů, výrobních linek či starých skladových zásob a zařízení.

Poptávkový formulář