Potřebujete poradit?

Potřebujete pomoci s vyplněním poptávkového formuláře? Volejte na níže uvedené telefonní číslo, poradíme Vám a odpovíme na všechny otázky.

+420 774 443 123
stavebni-prace-03-big.jpg

Stavební práce

Provádíme kompletní stavební a zednické práce od zakládání staveb a až po kompletní výstavby. Provádíme kvalitní a profesionální zednické práce a s tím spojené stavební činnosti. Významnou součástí pracovní náplně naší firmy je také výstavba průmyslových a zemědělských objektů. Naše nabídka sahá od výrobních a skladovacích hal, až po komplexní zemědělské objekty. Kromě tradičních způsobů využíváme také moderních technologií suché stavby, jako jsou sádrokartony a technologie montovaných hal, díky čemuž významně urychlujeme dobu výstavby a celkové náklady na projekt.
Výstavbu průmyslových a zemědělských objektů realizujeme komplexně od projektové činnosti a zpracování rozpočtu až po stavební práce a realizace inženýrských sítí.

  • Stavby a rekonstrukce domů na klíč
  • Výstavby a rekonstrukce zemědělských objektů
  • Výstavby a rekonstrukce průmyslových objektů
  • Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
  • Výstavby a rekonstrukce komunálních objektů
stavebni-prace-04-str.jpg
stavebni-prace-05-str.jpg

Naše společnost ROBENEK STA s.r.o. je schopna provést výstavbu jednoduchých a středně obtížných staveb pro zemědělství a průmysl. Stavební část provádíme vlastními výrobními prostředky a technologickou část, vzhledem ke specifickým technickým požadavkům, řešíme vždy poddodavatelským systémem dodávek a montáží.

Koordinace vyšších dodávek a poddodávek je naší vysoce kvalifikovanou stavební a inženýrskou činností.

Poptávkový formulář