Potřebujete poradit?

Potřebujete pomoci s vyplněním poptávkového formuláře? Volejte na níže uvedené telefonní číslo, poradíme Vám a odpovíme na všechny otázky.

+420 774 443 123
drceni-trideni-stavebnich-odpadu-01-big.jpg

Drcení a třídění stavebního odpadu

Firma ROBENEK STAV s.r.o. provádí nejen demolice objektů a odstraňování staveb, ale také drcení a třídění suti a stavebního odpadu, včetně dělení materiálu bouracím kladivem. Po demolici zajišťují kompletní drcení a třídění stavebního odpadu přímo na stavbách, drtí vytěžené kameny přímo na místě těžby, nebo provádí drcení a třídění na skládce zákazníka.
Rozdrcený a vytříděný stavební odpad lze uložit buď přímo na místě drcení a třídění na haldy, odvážet rovnou z drtící linky na další využití, nebo odvážet k uložení na vybranou skládku. Drcení provádíme mobilními čelisťovými drtiči a mobilním odrazovým drtičem s mobilním hrubotřídičem.

  • drcení stavebních sutí
  • třídění stavebních sutí
  • odželeznění stavebních sutí
drceni-trideni-stavebnich-odpadu-02-str.jpg
drceni-trideni-stavebnich-odpadu-03-str.jpg

Odpady vznikající ze základních stavebních materiálů, betonové a železobetonové konstrukce, tvárnice, cihly je doporučeno, v případě, že je není možné využít jako celek k jejich původnímu účelu, cihly, železobetonové nosníky, využívat nebo odstraňovat až po jejich úpravě rozdrcením a tříděním v recyklačních linkách.

Stavební výrobky, které byly použity při stavbě se nestávají odpadem v případě, že jsou ze stavby odnímány a následně v místě stavby nebo na jiné stavbě použity opět jako stavební výrobky k původnímu účelu (např. očištěné cihly, panely, nosníky) - nenaplňují definici odpadu zvedenou v § 3 zákona o odpadech. v Takovém případě nejsou podřízeny zákonu o odpadech a jejich užívání je řízeno zvláštními právními předpisy.

Poptávkový formulář