Potřebujete poradit?

Potřebujete pomoci s vyplněním poptávkového formuláře? Volejte na níže uvedené telefonní číslo, poradíme Vám a odpovíme na všechny otázky.

+420 774 443 123
demolice-likvidace-02-big.jpg

Demolice a likvidace

Firma ROBENEK STAV s.r.o. nabízí kompletní likvidace a demolice všech druhů objektů a ocelových konstrukcí. Provádíme demolice budov, průmyslových areálů, výrobních podniků, továren, výškových objektů, železobetonových, betonových a ocelových staveb, likvidaci strojů a zařízení. Zajišťujeme vyklizení a vymístění starých strojů a přípravu prostor pro instalaci nových výrobních linek, strojů a technologií.
Demolujeme ocelové konstrukce, betonové, železobetonové a zděné stavby v jakémkoli rozsahu včetně veškerých zemních prací. Demolice a likvidace provádíme s použitím potřebné demoliční techniky a moderních technologických postupů. Veškeré demoliční práce provádíme rychle ale vždy přísně dodržujeme všechny zásady BOZP při odstraňování staveb.

  • vyklízecí práce
  • demontážní práce
  • rozebírací práce
  • bourací práce
  • demoliční práce
  • likvidační práce
demolice-likvidace-03-str.jpg
demolice-likvidace-04-str.jpg

Před zahájením vlastních demoličních prací je nezbytně nutné zpracovat projektovou dokumentaci likvidace objektu či stavby. Tato dokumentace je potřeba k udělení povolení likvidace stavby ze strany úřadů státní správy.

Dokážeme provést demolici skoro každého objektu. Toto se týká demolice kompletní i částečné. Při úplné demolici odstraňujeme celý stavební objekt. Kromě demolice stěn a střechy objektu odstraníme i základové konstrukce a veškeré inženýrské sítě.

Poptávkový formulář