Potřebujete poradit?

Potřebujete pomoci s vyplněním poptávkového formuláře? Volejte na níže uvedené telefonní číslo, poradíme Vám a odpovíme na všechny otázky.

+420 774 443 123
demontaze-stroju-technologii-03-big.jpg

Demontáže technologií

V procesu komplexních sanací výrobních areálů, ale i v rámci restrukturalizace a rozvoje výroby průmyslových podniků vzniká před majitelem často problém vyklizení určitých prostor nebo likvidace starého, vyřazeného technologického vybavení. Naše firma se zaměřuje na likvidaci kovových konstrukcí v zemědělství a průmyslu, všech typů jeřábů, kotelen, ocelových konstrukcí, vodáren, nádrží, sil, hal,generátorů, provozů a veškerých zařízení a technologií.
Naši pracovníci zabezpečují likvidaci a demontáže technologických celků včetně následného odkoupení nebo odstranění všech vzniklých odpadů. Tyto likvidace se týkají technologických celků jako jsou jsou například výrobní zařízení, nepotřebné zásoby, stroje, nepotřebné skladové a olejové hospodářství, kotelny a jiné technologické zařízení.

  • demontáže strojů
  • demontáže technologií
  • odkup strojů a technologií
demontaze-stroju-technologii-04-str.jpg
demontaze-stroju-technologii-05-str.jpg

Provádíme demontáže, úpravy a vystěhování velkých strojů či zařízení, které nejsou schopny transportu bez předešlé úpravy. Likvidaci provádíme kompletně včetně odvozu materiálu a odkoupení kovového odpadu. Úpravu velikosti jednotlivých částí technologií provádíme řezáním plamenem nebo profesionální demontáží.

Likvidace technologií provádíme kompletně včetně odvozu materiálu a odkoupení kovového odpadu. Práci provedou naši vyškolení pracovníci. Naše služby provádíme na celém území ČR s SR.

Poptávkový formulář